İstanbul Tabelacı


Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtma ve marka bilinirliğini hem görsel hem algısal olarak yapılan çalışmalar gibi dış mekân ve iç mekan olarak (iş yeri, konut, plaza vs. gibi) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kuran kişiyeTabelacı, platformlara ise tabela denir.

İstanbul’da bir çok sektör ve firmanın bulunduğu bir metropol. Bu metropolde tabela sektörün isim yapmış yaptığı işler ile referans gösterilerek hızla büyüyen amade tabelacı olarak 7 gün 24 saat bilgi ve deneyimlerimiz ile Reklam ve Tabela İmalatı sektöründe kaliteli, güvenilir ve %100 müşteri memnuniyet garantisi doğrultusunda hizmet vermektedir. Tabelacılık sektörü gelişen teknoloji ile  bir çok mataryellerin reklam alanına alınması ile büyümektedir. Hem iş hacmini azaltıp hemde daha görsel ve kullanışlı işlerin çıkarıldığı yüksek teknoloji ile harmanlanan tabela atölyelerinin bu teknolojiye ayak uydurması sektörde kalıcılık bakımından çok önemlidir.

İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı olarak Kalite garantili, uygun fiyat ve birbirinden güzel tasarımlarla İstanbul Tabelacı  olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Tabela; yalnızca belirli bir noktaya satış yapmak yerine tüm Türkiye’ye satış yapabilen işinde deneyimli, ufku açık çalışanları ve üst düzey makine parkuru olan bir yapıya sahiptir.

Tabela ve Reklam işlerinizde işi işin ehline bırakınız.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s