Totem Tabela Kullanmanın Faydaları


Totem Tabela ile Markanızı Bilinir Kılın!

Şehir merkezinde, sokakta, insan kalabalığının çok olduğu cadde kenarı gibi açık alanlarda tercih edilen totem tabela kullanmanın işletmeler için birçok faydası vardır.

Açık hava reklam aracı olarak açık alanlarda kullanılan ve boyutları mesafe uzaklığına göre ayarlanabilen reklam türüne totem tabela denir. Totem tabelaların birçok görevi vardır. Bu tabelaların en önemli görevlerinden biri alışveriş merkezi veya devlet kurumları gibi önemli yerlerin dikkat çekmesi için tasarlanmasıdır.

Totem tabelaların yapılma süreci uzman çalışanlar tarafından tamamlanmalıdır. Totem tabela yapım sürecinde tasarım faaliyeti yapılır ve grafik kısmı vektör tabanlı programlar aracılığı ile hazırlanmaktadır. Hazırlanmış olan grafiğin alüminyum tabakaya geçirilme sürecinde bilgisayar sistem tabanlı metal kesiciler kullanılmaktadır. Kıvırma ve kırma bölümleri makineler tarafından şekillendirilerek kesilme işlemi yapılmaktadır. Totem tabelaların yerden yukarı doğru olan yükseklikleri minimum 3 ila 4 metre aralığındadır. Meydana gelen tabela malzemeleri fırın boya sistemi ile boyanmaktadır.

 

Totem Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Totem tabelaların modelleri vardır. En çok rağbet gören modellerden ilki ışıksız ve ışıklı olan çeşididir. Işıklı tabelaların iç düzeneğine güneş enerjili sistem veya elektrik tesisatı yerleştirilmektedir. Totem tabelalarının ebatları boruların içerisine insan yerleştirilebilecek genişliktedir. Totem tabela çeşitlerine bakıldığında; tek bacaklı, likit, çift bacaklı, kompozit, çelik saç, profil, ışıklı- ışıksız, alüminyum ve vinily game gibi modeller yer alır.

Totem Tabelaların Faydaları            

  • Totem tabelalar ebat ve görünüm olarak yeterince gösterişli oldukları için çok uzak mesafeden bile fark edilebilmektedirler.
  • Bir işletmenin marka bilinirliği için açık alanda tercih edilen totem tabelaları insanlarda merak uyandırmakta ve kişiyi işletmeye yönlendirmektedir.
  • Cadde ve yol kenarında, görsel şölen sunan renklerle harmanlanmış reklam araçlarının insanlar üzerindeki etkisi büyüktür. Bu durumdan dolayı totem tabelalar işletmeler için önem taşır.
  • Maliyet olarak kârlı olan totem tabelalar uzun vade için mantıklı bir yatırımdır.
  • Tasarımı güçlü ve farklı olan tabelalar, reklamı yapılan ürünün de kalitesinin ortaya çıkarmaktadır. Reklamın insan hafızasında yer edinmesi için tasarımların müşterileri etkilemesi gerekir. Ürün veya hizmet satan firmaların totem tabela kullanması kusursuz bir reklam için vazgeçilmez bir seçimdir.

Detaylı bilgi için https://www.istanbultabelaci.info adresinden alabilir veya 0212 435 48 81

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s